język polski

NIECODZIENNE REALIZACJE

Niecodzienne realizacje tylko stymulują do zwiększonego wysiłku by osiągnąć ostatecznie ponadprzeciętne efekty. To wszystko poligon, na którym wyłoniliśmy najlepsze systemy i technologie.

PROSTOTA I ERGONOMIA

Nasze kuchnie urzekają nie tylko prostotą, ale również ergonomią, dzięki której każdy kucharz poczuje się w niej "jak u siebie w domu".

PRZEŁAMYWANIE STANDARDÓW

Chęć przełamywania standardów jest w nas głęboko zakorzeniona i potrafimy tego dokonać. Odważne kształty, odważna kolorystyka, odważne rozwiązania. To wszystko jest wyzwaniem, któremu sprostamy bo odwaga w podejmowaniu wyzwań jest częścią naszego charakteru.

ŚMIAŁE WIZJE

Śmiałe wizje projektanta możemy bezproblemowo realizować, ponieważ znamy nasze rzemiosło. Własne zaplecze stolarskie umożliwia nam realizację każdego projektu

GWARANCJA ZADOWOLENIA

Oferowane przez nas rozwiązania to gwarancja wysokiej jakości. Dbamy o każdy detal, nie zapominając o Twoich wizjach i oczekiwaniach.

ostatnie realizacje+48
512 393 110

Materiały

Nasze realizację wykonujemy tylko z najwyższej jakości materiałów. Proponujemy bogatą paletę dekorów

Twoja Kuchnia

Nie masz pomysłu ? Zostaw to nam a z przyjemnością zrobimy wszystko za Ciebie...

Rozwiązania

Codzienne użytkowanie Twojej kuchni to sprawdzone i niezawodne rozwiązania meblowe.

Montaż

Montaż to już ostatni etap realizacji Twojego zamówienia a potem już tylko same przyjemności.

Młodość i pasja


Firma LOTAR 1 sp.j. to pierwszorzędne rozwiązania meblowe przeznaczone dla Twojej kuchni. Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją . W zakresie produkcji mebli kuchennych nie pracujemy na meblach dostępnych "od ręki". Wszystkie realizacje wykonywane są na indywidualne zamówienie wg projektu i specyfikacji materiałów.